fbpx
טלויזיה

תאג"ד 33 – לקבלת ההתמכרות החדשה עמוד דום!

יום רביעי בערב. מריחים את הסופ"ש באוויר, השבוע הראשון המלא של בית הספר עומד להסתיים ואני עושה את דרכי לנמל ת"א. הרבה מאוד זמן שלא הייתי בנמל, ובטח שלא באמצע השבוע אחרי יום עבודה מעייף, אבל הפעם הייתה סיבה מיוחדת.

הוזמנתי לפרמיירה של הסדרה החדשה של יס תאג"ד 33 ולא אשקר אמרתי לעצמי "אז עוד סדרה יוצאת לאוויר…שטויות". הגעתי לפרמיירה, התערבבתי שם קצת (בכל זאת סלבס 🙂 ) ואז נכנסו להקרנה של שני הפרקים הראשונים של הסדרה. אם חשבתי שמדובר "בעוד סתם סדרה"…טעיתי.מהשניה הראשונה הייתי מרותקת למסך, בכל מובן המילה.ולמה חשוב לציין שהייתי מרותקת? קבלו וידוא קטן: אני נוטה להירדם בסרטים משעממים ובמיוחד אחרי יום עבודה ארוך, אבל לא במקרה הזה, הייתי מרותקת ולא מצמצתי לשניה אחת. הייתי בהלם מכמה שההפקה דאגה לכל הפרטים הקטנים החל מהלוקיישן ועד השחקנים. לדוגמה – הקימו בסיס צבאי ולא שכחו את הפרטים הקטנים בחדרי המגורים, השירותים, מגדל שמירה ועוד הרבה מסביב. בזמן הצפייה, הרגשתי ממש כאילו חזרתי 16 שנה אחורה ואני חלק מהחיילים, חלק מהסדרה עצמה. העוצמות שהבמאי והשחקנים הצליחו להעביר דרך המסך לא רגילה בכלל.

הסדרה היא דרמה יומית מיוחדת במינה, אותנטית מרגשת ומשעשעת המתרחשת כולה בצבא! מאז טירונות לא נעשתה בישראל דרמה צבאית. 40 פרקים שבמרכזם חבורת חובשים וחובשות, שבאים לפתוח לנו את העיניים ולהראות לנו מה ילדים בני 18 שרק התגייסו לצבא – חווים ומרגישים. ובואו לשניה נחזור כמה שנים בזמן…רובנו היינו שם ורובנו זוכרות את יום הגיוס והלילה הראשון בטירונות כאילו זה היה אתמול. לכל אחת מאיתנו רגשות כאלה או אחרים כלפי השירות הצבאי, ולמרות המטען האישי שלנו, בתאג"ד 33 הצליחו להעביר חוויה עוצמתית, והרבה פעמים קשה מנשוא (במיוחד לאור התקופה הלא פשוטה שהמדינה עוברת), שגורמת לנו להרגיש כאילו ובכלל לא השתחרננו ואנחנו עדיין בנות 18-20.

 

תאג"ד 33 – תקציר

יוצר הסדרה, תסריטאי ובמאי: ציון רובין.

במרכז הסדרה התאג"ד (מרפאה קרבית) של גדוד צנחנים שיושב אי שם. התאג"ד הוא המקום הכי נחשק בגדוד, המקום היחיד שיש בו מזגן, מקלחות משותפות, הורמונים משתוללים ו…אמבולנס. כשהרופא האהוב של התאג"ד נעלם, החבר'ה מסתבכים ומוצאים את עצמם בסרט שגדול עליהם בכמה מידות ונחשפים לפרשייה שמסכנת אותם..

השחקן הראשי של הסדרה הוא תומר קפון (ההורס מ"פאודה").

שחקנים נוספים המככבים בסדרה הם: קובי פרג' – בתפקיד הרס"ר שבדרכו המיוחדת מנסה להתקרב לחיילים ולהשליט עליהם את מרותו; השחקן יחזקאל לזרוב – שיגלם את הרופא המילואימניק המחליף שנמצא בשיא משבר גיל ה-40 ומוציא את תסכוליו על חובשי התאגד; גיא אריאלי ששב אל המסך לאחר תקופת היעדרות ממושכת ויגלם דמות מסתורית שמושכת בחוטים מבחוץ; מיקי לאון, אשר יגלם את המג"ד הכריזמטי והאהוב של הגדוד.
בנוסף, לסדרה לוהקו שחקנים צעירים ומבטיחים ביניהם: תום גרציאני, דניאל גל, שירה נאור ("שבט צוצלת","לה פמיליה") מירן מינקס ("שוברי גלים"),  אינה בקלמן ("הישרדות") רעות אלוש, אור אדרי ועוד.

בקיצור מי שאין לה יס יותר ממוזמן להתחבר ליס ולמי שכבר יש להכין מקום ב-VOD כי אתן הולכות להתמכר!

ולסיום, קצת תמונות מהפרימיירה שצולמו ע"י רפי דלויה 🙂

Show More

טלי נונה

היי ! אם חד הורית לילדה בת 8, למדתי הנהלת חשבונות, חשבת שכר בכירה ומנסה בין עבודה במשרה מלאה והבית לסיים תואר ראשון בתקשורת באוניברסיטה הפתוחה. ביום יום אני מנהלת חשבונות ומזכירה של סמנכ"לית כספים. מתעניינת באיפור, סטיילינג, בריאות הגוף ובמיוחד אוהבת את תחום הקולינרייה. אוכל טוב ואיכותי שווה זהב! לאחרונה הצטרפתי לצוות המדהים הזה וניפגש בפנים.
אולי גם יעניין אותך?
Close
Back to top button
X